Polish English German

W CZYM POMAGAMY

Doktorzy chiropraktyki (ang. Doctor of Chiropractic) specjalizują się w chorobach układu mięśnioszkieletowego, w szczególności kręgosłupa, oraz ich wpływie na prawidłową funkcję układu nerwowego i zdrowie.


 

W czym pomagamy:

Ból pleców

Ból szyi i ramion

Ból karku

Rwa kulszowa

Dyskopatia lędźwiowa i dyskopatia szyjna

Bóle kręgosłupa u dzieci

Ból głowy

Migreny

Zawroty głowy

Parestezje (drętwienie w rękach lub nogach)

Terapia i zapobieganie urazów sportowych

Ból mięśni

Bóle stawów

Skolioza

Bóle pleców podczas ciąży

 
PTChiro w czym pomagamy
 
 
 
 

Opinie o nas

 • Magdalena W

  19 listopada 2014

  Po 2 wizytach jestem ogromnie zadowolona, ból ustąpił:) Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim w 100 % :)
 • Agnieszka Sz

  20 czerwca 2014

  Od kilku miesięcy leczyłam się na rwę kulszową ale nic nie pomagało. Zdecydowałam się podejść do gabinetu Nowacki Chiropraktyka. Już po pierwszej wizycie zauważyłam znaczną poprawę, a po trzeciej wizycie ból znikł w 95%. Okazało się, że wcale nie mam rwy kulszowej lecz spięte mięśnie. Wizyta kosztowała znacznie mniej niż leki!.
 • Jolanta H

  16 czerwca 2014

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia w gabinecie Pana Dr Nowackiego. Od lat borykam się z problemami z kręgosłupem, leczenie 'zbiorowe' z NFZ nie pomagało, bole nasilały się. Dziękuję doktorowi za indywidualne podejście do każdego pacjenta i pomoc w zwalczaniu cierpienia. Miło mi, że jestem przyjmowana zawsze o umówionej porze, a życzliwość i delikatność Pana Doktora w podejściu do bólu jest szczególnym zaskoczeniem. Brak takiego zaangażowania wielu lekarzy, z którymi spotykam się na codzień. Dlatego jeszcze raz dziękuję.
 • 1
 • 2
 • 3
Znajdź chiropraktyka

Lista członków Polskiego Towarzystwa Chiropraktyki